Elegante dhe të rehatshme me krevat të madhësisë Queen,dyshekë dhe jastëkë me pupla  antialergjikë, tavolinë e punës me linja të instaluara të telefonit banjo të dekoruara me mermer italian, kabinë dushi të veçantë dhe pajisje luksoze. 
Të, përfshirë në çmimin e dhomës, mëngjesi,  biskota të shtëpisë dhe ujë natyral si  dhe akses në qendrën tonë, Venus Wellness&SPA.
Të gjitha dhomat  tona janë të pajisura me TV LCD High Definiton me sistem interaktiv, sistem inteligjent i ajrit të kondicionuar, internet kabllor me shpejtësi të madhe, kasafortë dhe minibar me zgjedhje të pijeve joalkoolike dhe alkolike si dhe artikujve të tjerë ushqimorë.

Deluxe Superior Room

Beds
One King Size Bed
Occupancy
Max. 2
Extra Bed
One Rollaway (surcharge)
Location
2th to 4th floors
View
City View
Size
65m2 (700 sq. ft.)
Bathrooms
Full Marble Bathroom with Shower and Jacuzzi
Floorplan


Book
  • Reservation assistance +381 38/220-000
  • Reservation assistance +381 38/220-000
  • Reservation assistance +381 38/220-000
  • Reservation assistance +381 38/220-000
  • Reservation assistance +381 38/220-000