Elegante dhe të rehatshme me krevat të madhësisë Queen,dyshekë dhe jastëkë me pupla  antialergjikë, tavolinë e punës me linja të instaluara të telefonit banjo të dekoruara me mermer italian, kabinë dushi të veçantë dhe pajisje luksoze. 
Të, përfshirë në çmimin e dhomës, mëngjesi,  biskota të shtëpisë dhe ujë natyral si  dhe akses në qendrën tonë, Venus Wellness&SPA.
Të gjitha dhomat  tona janë të pajisura me TV LCD High Definiton me sistem interaktiv, sistem inteligjent i ajrit të kondicionuar, internet kabllor me shpejtësi të madhe, kasafortë dhe minibar me zgjedhje të pijeve joalkoolike dhe alkolike si dhe artikujve të tjerë ushqimorë.

 
 

Dhome Teke

Beds
Queen Bed
Occupancy
One
Extra Bed
One crib
Location
2th to 7th floors
View
Pamje nga Qyteti dhe Sheshi Skenderbeu
Size
28m2 (300 sq. ft.)
Bathrooms
Full marble bathroom with Shower
Floorplan


Book
  • Reservation assistance +381 38/220-000
  • Reservation assistance +381 38/220-000
  • Reservation assistance +381 38/220-000
  • Reservation assistance +381 38/220-000
  • Reservation assistance +381 38/220-000