Dhomë dyshe me sipërfaqe të gjerë, orendi luksoze dhe elegante, me shtrat të përmasave mbretërore,  tapiceri të dizenjuara, tavolinë pune me sistem telefonik të dyfishtë, banjo të dekoruara me mermer italian, vaskë, kabinë e veçuar dushi si dhe pajisje të tjera luksi.
Të përfshirë në çmimin e dhomës, mëngjesi,  biskota të shtëpisë dhe ujë natyral si  dhe akses në qendrën tonë, Venus Wellness&SPA.
Të gjitha dhomat janë të pajisura me TV LCD High Definition, me  sistem kontrolli inteligjent të ngrohjes dhe ftohjes, internet kabllor me shpejtësi të madhe dhe Wi-Fi, kasafortë dhe minibar me përzgjedhje të pijeve joalkoolike dhe alkoolike si dhe artikujve të tjerë ushqimorë.

Please enjoy

- King Bed
- Armchair and Side Table
- Balcony
- Workdesk
- Large Full HD TV with Satelite Channels
- Pay-TV
- Minibar with Alcoholic/non-alcoholic drinks and snacks
- Safe Deposit Box
- Lugage Drawer
- Full Marble Bathroom with Bathtub or Shower
- Hairdryer
- Magnifying Mirror
- Luxury Amenities

Hotel facilities

- Complimentary Wi-Fi throughout the hotel
- Wellness & Spa Center
- Indoor Swimming Pool
- Fitness Center
- Room Service
- Business Center
- Laundry & Dry Cleaning
- Concierge
- Parking
- Car Wash Service
- Wake Up Service
- Shuttle Service
- Non-alergic pillows
- Facilities for Disabled

Dhome Deluks

Beds
King Size Bed
Occupancy
2 Max
Extra Bed
One rollaway (surcharge)
Location
2th to 7th floors
View
City View
Size
45m2 (485 sq. ft.)
Bathrooms
One full marble bathroom, with Bathtub and Shower
Floorplan


Book
  • Reservation assistance +381 38/220-000
  • Reservation assistance +381 38/220-000
  • Reservation assistance +381 38/220-000
  • Reservation assistance +381 38/220-000
  • Reservation assistance +381 38/220-000