Elegante dhe të rehatshme me krevat të madhësisë Queen,dyshekë dhe jastëkë me pupla  antialergjikë, tavolinë e punës me linja të instaluara të telefonit banjo të dekoruara me mermer italian, kabinë dushi të veçantë dhe pajisje luksoze. 
Të, përfshirë në çmimin e dhomës, mëngjesi,  biskota të shtëpisë dhe ujë natyral si  dhe akses në qendrën tonë, Venus Wellness&SPA.
Të gjitha dhomat  tona janë të pajisura me TV LCD High Definiton me sistem interaktiv, sistem inteligjent i ajrit të kondicionuar, internet kabllor me shpejtësi të madhe, kasafortë dhe minibar me zgjedhje të pijeve joalkoolike dhe alkolike si dhe artikujve të tjerë ushqimorë.

Please enjoy

- King Size Bed
- Daily full buffet breakfast (complimentary)
- Work desk
- Large Full HD TV with Satellite Channels
- Pay-Tv
- Minibar with Alcoholic/non-alcoholic drinks and snacks
- Safe Deposit Box
- Luggage Drawer
- Full Marble Bathroom with Shower
- Hairdryer
- Magnifying Mirror
- Luxury Amenities

Hotel facilities

- Complimentary Wi-Fi throughout the hotel
- Wellness & Spa Center
- Indoor Swimming Pool
- Fitness Center
- Room Service
- Business Center
- Laundry & Dry Cleaning
- Concierge
- Parking
- Car Wash Service
- Wake Up Service
- Shuttle Service
- Non-allergic pillows
- Facilities for Disabled

Junior Suite

Beds
King Size Bed
Occupancy
Double Occupancy / Option: Two Bedroom
Extra Bed
One rollaway (surcharge)
Location
5th to 6th Floor
View
Mother Teresa Square
Size
65 m2 ( 700 sq ft ) / 95m2 (1130 sq. ft.) Two Bedroom Option
Bathrooms
Full Marble Bathroom with Shower & Bathtub/Jacuzzi
Floorplan


Book
  • Reservation assistance +381 38/220-000
  • Reservation assistance +381 38/220-000
  • Reservation assistance +381 38/220-000
  • Reservation assistance +381 38/220-000
  • Reservation assistance +381 38/220-000