E vendosur në katin e gjashtë, e përbërë nga një dhomë gjumi me opsionin e një dhome tjetër gjumi shtesë, ofron një ambient unik, elegant dhe kontemporan me llampadare të kristaltë, tapiceri e dizenjuar, sipërfaqe e dyfishtë e tavolinës së punës,tavolinë ngrënije, banjo e dekoruar me mermer italian, vaskë, jacuzzi, kabinë dushi të veçantë.Suita përbëhet nga një dhomë ndenje ku mund të relaksoheni në kolltuqe të rehatshme,  pajisur me  TV LCD High Definition, Maxi bar VIP, aparat kafeje etj.
Të përfshirë në çmimin e dhomës, mëngjesi, një përzgjedhje e çajërave të llojeve të ndryshëm , biskota të shtëpisë dhe ujë natyral si  dhe akses në qendrën tonë, Venus Wellness&SPA.
Të gjitha suitat janë të pajisura me  sistem kontrolli inteligjent të ngrohjes dhe ftohjes, internet kabllor shumë të shpejtë, kasafortë, aparat për vendosje të ipod. 

 

Suita Ekzekutive

Beds
King Size Bed
Occupancy
Double Occupancy
Extra Bed
One Rollaway (surcharge)
Location
6th Floor
View
Mother Teresa Square
Size
116m2 (1250 sq.ft)
Bathrooms
Full marble bathroom with Jacuzzi and Rain Shower
Floorplan


Book
  • Reservation assistance +381 38/220-000
  • Reservation assistance +381 38/220-000
  • Reservation assistance +381 38/220-000
  • Reservation assistance +381 38/220-000
  • Reservation assistance +381 38/220-000