Suita Penthouse me hapësirat e saj super të gjera ju ofron klientëve tanë më special, nivelin e duhur  të elegancës dhe bashkëkohores. Suita është dizenjuar në stilin kontemporan, Imperial, me orenditë e punuara me dorë, abazhuret e kristalta, tavolinë ngrënje për 8 persona, dhomën e veçantë të ndenjës ku mund të shijoni momente relaksimi në kolltuqet elegante dhe të rehatshme, dy ekrane TV LCD High Definition me sistem zërimi të dyfishtë, dhomë garderobë.
Dhoma luksoze e ndenjës e dizenjuar jo vetëm për të argëtuar miqtë tuaj ka edhe hyrjen e saj të veçantë në kuzhinën private ku mazhordomi juaj do ju përgatisë mëngjesin sipas kërkesës, shefi i kuzhinës mund të përgatisë darkë speciale për ju dhe miqtë tuaj.
Banjo e mermertë luksoze me jacuzzi, vaskë me hidromasazh, saunë private, kabinë e veçantë  dushi si dhe pajisje tjera luksi, që plotësojnë dhomën e gjumit të miqve si dhe dhomën kryesore të gjumit me shtrat mbretëror, ndenjëse lëkure në pjesën e këmbëve të krevatit, tavolinë pune, internet kabllor shumë të shpejtë. Ballkoni me pamje nga qendra e qytetit ju fton të shijoni çajin e pasditës.
Të përfshirë në çmimin e dhomës, mëngjesi, një përzgjedhje e çajërave të llojeve të ndryshëm , biskota të shtëpisë dhe ujë natyral si  dhe akses në qendrën tonë, Venus Wellness&SPA.

Please enjoy

- King Size Bed
- Full Kitchen
- Daily full buffet breakfast (complimentary)
- Work desk
- Large Full HD TV with Satellite Channels
- Pay-Tv
- Maxi-bar with Alcoholic/non-alcoholic drinks and snacks
- Tea & coffee making facilities
- Safe Deposit Box
- Luggage Drawer
- Full Marble Bathroom with Shower
- Hairdryer
- Magnifying Mirror
- Luxury Amenities from Piroche Cosmetics

Hotel facilities

- Complimentary Wi-Fi throughout the hotel
- Wellness & Spa Center
- Indoor Swimming Pool
- Fitness Center
- Room Service
- Business Center
- Laundry & Dry Cleaning
- Concierge
- Parking
- Car Wash Service
- Wake Up Service
- Shuttle Service
- Non-allergic pillows
- Facilities for Disabled

Suita Penthouse

Beds
King Size Bed
Occupancy
Double Occupancy
Extra Bed
One Rollaway (surcharge)
Location
7th Floor
View
City View & Mother Teresa Square
Size
217m2 (2340 sq. ft.)
Bathrooms
Full marble bathroom with Jacuzzi and Rain Shower
Floorplan


Book
  • Reservation assistance +381 38/220-000
  • Reservation assistance +381 38/220-000
  • Reservation assistance +381 38/220-000
  • Reservation assistance +381 38/220-000
  • Reservation assistance +381 38/220-000