Kjo suitë e vetmja në llojin e saj me dy dhoma gjumi dhe dy dhoma ndënje me  tavolina ngrënje për 6 dhe 8  persona, katër  ekrane të sheshtë LCD, me sistem të dyfishtë zërimi, dhomë garderobë.
Dy banjo të mermerta luksoze me jacuzzi, vaskë me hidromasazh, saunë private, kabinë e veçantë dushi si dhe pajisje tjera luksi që plotësojnë dhomën e gjumit të miqve si dhe dhomën kryesore të gjumit me shtrat mbretëror, tavolinë pune, internet kabllor shumë të shpejtë. Ballkoni me pamje nga qendra e qytetit ju fton të shijoni çajin e pasditës.
Të përfshirë në çmimin e dhomës, mëngjesi, një përzgjedhje e çajërave të llojeve të ndryshëm , biskota të shtëpisë dhe ujë natyral si  dhe akses në qendrën tonë, Venus Wellness&SPA.

 

Please enjoy

- King Size Bed
- Full Kitchen
- Daily full buffet breakfast (complimentary)
- Work desk
- Large Full HD TV with Satellite Channels
- Pay-Tv
- Maxi-bar with Alcoholic/non-alcoholic drinks and snacks
- Tea & coffee making facilities
- Safe Deposit Box
- Luggage Drawer
- Full Marble Bathroom with Shower
- Hairdryer
- Magnifying Mirror
- Luxury Amenities from Piroche Cosmetics

Hotel facilities

- Complimentary Wi-Fi throughout the hotel
- Wellness & Spa Center
- Indoor Swimming Pool
- Fitness Center
- Room Service
- Business Center
- Laundry & Dry Cleaning
- Concierge
- Parking
- Car Wash Service
- Wake Up Service
- Shuttle Service
- Non-allergic pillows
- Facilities for Disabled

Suita Presidenciale / 2 Dhoma Fjetjeje

Beds
2 King Size Beds
Occupancy
Double Occupancy / Option: Two Bedroom
Extra Bed
Two rollaways, or one rollaway and one crib
Location
6th Floor
View
City, Mother Teresa Square and Skenderbeu Square View
Size
278m2 (3000 sq. ft.)
Bathrooms
Two Full Marble Bathrooms, Onewith Jacuzzi and Shower and the other with shower
Floorplan


Book
  • Reservation assistance +381 38/220-000
  • Reservation assistance +381 38/220-000
  • Reservation assistance +381 38/220-000
  • Reservation assistance +381 38/220-000
  • Reservation assistance +381 38/220-000