Ballina - Swiss Diamond Hotel Prishtina

0%

Rezervo Tani
Swiss Diamond Logo Rezervo Tani

Special Offers

Rreth Swiss Diamond Hotel Prishtina
Recepsioni
Dhomat Suitat
Eventet
Medical dhe SPA

Eksploro
Rreth nesh

Një nga hotelet më të mira në botë, në Prishtinë. Një hotel luksoz me pesë yje i vendosur në qendër të Prishtinës me pajisje të gjithanshme për biznes dhe kënaqësi

Hoteli ynë ka fituar çmimin ndërkombëtarisht me 5 Stars Diamond Award International nga Akademia Amerikane e Shkencave të Mikpritjes për ambientin e saj luksoz dhe shërbimet e personalizuara të ofruara.

Winner of "Best Luxury Spa & Wellness Sanctuary" Continent Europe

Destinacionet në Prishtinë

Aktivitetet

Reviews Review

Komente

Apparently the best hotel in Pristina and very centrally located. We arrived by car and our car was handled in an american way; you left the car keys to the door man, who took care of the car and when you leave, they pick up the car for you. Top class luxury service all the way. Nicely decorated rooms with fast wifi. A good buffet breakfast. Close to the main sights. You may want to see the ugliest national library in the world, it's just 500 m away.

ReijogTë gjitha vlerësimet

Press and Hit Enter