Dhoma e kripës - Swiss Diamond Hotel Prishtina
Rezervo Tani
Swiss Diamond Logo Rezervo Tani

Special Offers

Article Image

Dhoma e kripës

Ndryshime të reja në Swiss Diamond Hotel Prishtina

Artikulli paraprak

Sunday Family Brunch

Artikulli ardhshëm

Dhoma e kripës

Kripa Himalaja në gjendjen natyrale përmban më shumë se 84 minerale dhe gjurmët e elementeve të tjera.
Gjithashtu përhap jonet negative që pastrojnë ajrin.
Trajtimi në dhomën e kripës është efektiv në zbutjen e çrregullimeve të ndryshme duke filluar nga frymëmarrja e deri në lëkurë.
Zgjidhje e përkryer për alergjitë sezonale, sinuset, inflamacionin në zgavrën gojore, të ftohtit dhe kollën.
Përveç kësaj, ajo forcon sistemin imunitar dhe përmirëson cilësinë e gjumit.
Zgjidhje e shkëlqyeshme për çrregullime të lëkurës të tilla si pezmatim i lëkurës, ekzemë, irritime dhe psoriasis.
Brenda dhomës krijohet një ambient relaksues dhe qetësues, gjë që e bën çdo sesion një moment të vërtetë relaksimi dhe anti-stresi.
Gjithkush mund të përfitojë prej saj, fëmijët, të rriturit dhe të moshuarit.
Një seancë zgjat 30 minuta.
Ne rekomandojmë 2 seanca në javë.

1 seancë … … 20 €
6 seanca ………. € 100
12 seanca ………. € 180

Press and Hit Enter