Hair studio - Swiss Diamond Hotel Prishtina
Rezervo Tani
Swiss Diamond Logo Rezervo Tani
Swiss Diamond Logo

Vizitoni sallonin tonë të floktarëve në Venus Wellness & Spa Center, në Swiss Diamond Hotel. Flokët tuaj do të duken rrezatues, elegant dhe plot jetë nën kujdesin e ekipit tonë profesionistët dhe produktet më të mira të flokëve.Salloni ynë i bukurisë ofron një ambient ekskluziv ku mund të shijoni shërbimet e flokëve, make-up, bukurisë dhe thonjve.

Stilimi

Duke filluar çdo takim me një konsultë personale për të kuptuar më mirë nevojat tuaja për stilimin, stilistët tanë me përvojë janë të armatosur me një njohuri të jashtëzakonshme të flokëve dhe tendencave gjithnjë e në ndryshim. Nëse jeni duke kërkuar për një prerje klasike ose një stil të lartë, ne do të sigurojmë që të krijojmë pamjen e përsosur për ju.

Hair Studio

Ngjyrosja

Ne ofrojmë një gamë të plotë të shërbimeve të ngjyrosjes së salloneve, duke përfshirë opsionet jo amoniake. Stilistët tanë të talentuar kanë një përvojë të jashtëzakonshme dhe mund të sigurojnë një ngjyrë të qëndrueshme që komplimenton çdo stil individual.

Hair Studio

Duart

Ne ofrojmë një përzgjedhje të gjerë të manikyrave, të kryera nga ekipi ynë ekspert i specialistëve të thonjve. Ne kemi një gamë të gjerë ngjyrash që ju të zgjidhni, si dhe Polishes bashkëkohore të Xhel për të krijuar efekte më të gjata.

Manicure

Press and Hit Enter