Urime 8 Marsi

Festoni 8 Marsin në Swiss Diamond Hotel Prishtina
dhe përfitoni dhuratë në Wellness & Spa

Darkë 35 € për person.
Përfshirë verë vendore dhe pije jo-alkoolike

 

Darka

 

Sallatë kaprese
Domte mocorella dhe salcë borziloku

*****

File gjedhi dhe file pule me asparagus,
pire patatesh dhe perime sezonale

*****

Desert
Parfe Mimoza

 

 

 

 

 

Për rezervime kontaktoni në: 038 220 000, 049 814 500