Dhoma e Biznesit - Swiss Diamond Hotel Prishtina
Rezervo Tani
Swiss Diamond Logo Rezervo Tani

Special Offers

Business Room
Business Room
Business Room

Përmbledhje

Dhomë e rehatshme me krevat të përmasava mbretërore me jastëk joalergjik me pupla dhe tavolinë pune me telefon.

Të gjitha banjot janë të dekoruara me mermer italian, pasqyrë zmadhuese, kabinë dushi të veçantë, peshqirë dhe pajisje luksoze.

Shërbimet falas: Mëngjesi në stilin American Buffet, në dhomë ju presin ujë dhe çokoladë,
Free Wi-Fi, qasje në qendrën tonë të Wellnessit “Venus”, papuçe dhe badimantil.

Rezervo Tani

Mjedis i krijuar që të ndjeheni të veçantë.

Business Room

Queen Bed

Dhomë e rehatshme me krevat të përmasava mbretërore me jastëk joalergjik me pupla, tavolinë pune me telefon.

Business Room

Dhoma

Shërbimet falas: Mëngjesi në stilin American Buffet, në dhomë ju presin ujë dhe çokoladë,
Free Wi-Fi, qasje në qendrën tonë të Wellnessit “Venus”, papuçe dhe badimantil.

Business Room

Banjo

Të gjitha banjot janë të dekoruara me mermer italian,pasqyrë zmadhuese, kabinë dushi të veçantë, peshqirë dhe pajisje luksoze.

Veçori tjera

 • Queen Bed
 • Karrikë me tavolinë
 • Work desk
 • TV i plotë me kanale satelitore
 • Pay-TV (tarifë shtesë e aplikuar)
 • Minibar me pije alkoolike / jo-alkoolike dhe snack
 • Kasafortë
 • Sirtar i bagazheve
 • Banjë e plotë mermeri me dush
 • Tharëse flokësh
 • Pasqyrë zmadhuese
 • Lehtësirat luksoze

Plani dhomës

Business Room Floor Plan
Rezervo Tani

Press and Hit Enter