Dhoma Luksoze - Swiss Diamond Hotel Prishtina
Rezervo Tani
Swiss Diamond Logo Rezervo Tani

Special Offers

Deluxe Room
Deluxe Room
Deluxe Room

Përmbledhje

Dhomë e rehatshme me krevat të përmasava mbretërore me jastëk joalergjik me pupla, tavolinë pune me telefon.

Të gjitha banjot janë të dekoruara me mermer italian, pasqyrë zmadhuese, kabinë dushi të veçantë, peshqirë dhe pajisje luksoze.

Shërbimet falas: Mëngjesi në stilin American Buffet, në dhomë ju presin ujë dhe çokoladë,
Free Wi-Fi, qasje në qendrën tonë të Wellnessit “Venus”, papuçe dhe badimantil.
Rezervo Tani

Mjedis i krijuar që të ndjeheni superior.

Deluxe Room

Shtrati mbretëror

Dhomë e rehatshme me krevat të përmasava mbretërore me jastëk joalergjik me pupla, tavolinë pune me telefon.

Deluxe Room

Dhoma

Shërbimet falas: Mëngjesi në stilin American Buffet, në dhomë ju presin ujë dhe çokoladë,
Free Wi-Fi, qasje në qendrën tonë të Wellnessit “Venus”, papuçe dhe badimantil.

Deluxe Room

Banjo

Të gjitha banjot janë të dekoruara me mermer italian,pasqyrë zmadhuese, kabinë dushi të veçantë, peshqirë dhe pajisje luksoze.

Veçori tjera

 • King Bed
 • Karrikë dhe tavolinë
 • Balkon
 • Work desk
 • Full HD TV me programe satelitore
 • Pay-TV (additional charge applied)
 • Minibar me pije alkoolike / jo-alkoolike dhe snack
 • Kasafortë
 • Sirtar i bagazheve
 • Banjë e plotë e mermerit me vaskë ose dush
 • Tharëse flokesh
 • Pasqyrë zmadhuese
 • Lehtësirat luksoze

Plani dhomës

Deluxe Room Floor Plan
Rezervo Tani

Press and Hit Enter