Suita Penthouse - Swiss Diamond Hotel Prishtina
Rezervo Tani
Swiss Diamond Logo Rezervo Tani

Special Offers

Penthouse Suite
Penthouse Suite

Përmbledhje

Apartament familjar me një dhomë gjumi me pamje nga qendra e qytetit të Prishtinës, hapësirë të rehatshme dhe elegante të qëndrimit ditor me divan, kolltuk, tavolinë kafeje dhe tavolinë pune.

Gjithashtu ka një kuzhinë të krejtësisht të pajisur si dhe një dhomë të madhe të ngrënie me një tavolinë
që mund të akomodojë deri në 8 mysafirë.

Të tri dhomat e gjumit kanë krevat mbretëror me pupla dhe jastëkë jo-alergjik, tavolinë pune me telefon në të gjitha
dhomat. Suita ka një ballkon të mbuluar me pamje kah bulevardi kryesor, parket dhe qilima orientale në çdo dhomë.

Rezervo Tani

Një mjedis i krijuar që të ndjeheni të veçantë.

Penthouse Suite

Shtrati

Apartament familjar me 3 dhoma gjumi me pamje nga qendra e qytetit të Prishtinës, hapësirë të rehatshme dhe elegante të qëndrimit ditor me divan, kolltuk, tavolinë kafeje dhe tavolinë pune.

Penthouse Suite

Dhoma

Ka një kuzhinë të krejtësisht të pajisur si dhe një dhomë të madhe të ngrënie me një tavolinë që mund të akomodojë deri në 8 mysafirë. Të tri dhomat e gjumit kanë krevat mbretëror me pupla dhe jastëkë jo-alergjik, tavolinë pune me telefon në të gjitha dhomat. Suita ka një ballkon të mbuluar me pamje kah bulevardi kryesor, parket dhe qilima orientale në çdo dhomë.

Penthouse Suite

Banjo

Apartamenti ka një banjo të veçantë e cila është e dekoruar me mermer italian, pasqyrë zmadhuese, kabinë dushi të veçantë, vaskë Jacuzzi, saunë, peshqirë dhe pajisje luksoze.

Veçori tjera

 • Shtrat mbretëror
 • Kuzhinë
 • Mëngjes të plotë
 • Work desk
 • TV i plotë me kanale satelitore
 • Pay-TV
 • Minibar me pije alkoolike / jo-alkoolike dhe snack
 • Objektet për bërjen e çajit dhe kafes
 • Kutia e sigurt e depozitave
 • Sirtar i bagazheve
 • Banjë e plotë mermeri me dush
 • Tharëse flokesh
 • Pasqyrë zmadhuese
 • Aparate luksoze nga Piroche Cosmetics

Plani dhomës

Penthouse Suite Floor Plan
Rezervo Tani

Press and Hit Enter