Suita Ekzekutive - Swiss Diamond Hotel Prishtina
Rezervo Tani
Swiss Diamond Logo Rezervo Tani

Special Offers

Executive Suite
Executive Suite
Executive Suite
Executive Suite

Përmbledhje

Kjo Suitë ndodhet në katin e 6 dhe ka një dhomë qëndrimi ditor, 3 ballkone me pamje nga bulevardi kryesor dhe një krevat me përmasava mbretërore me jastëkë joalergjik me pupla, tavolinë pune, telefon, llambadar kristali, tapiceri të nënshkrimit dhe draperije.

Shërbimet falas: Mëngjesi në stilin American Buffet, shwrbimi i fundit me ujë në shishe dhe çokoladë, Wi-Fi,
qasje në Qendrën tonë të Wellnessit “Venus”, papuçe dhe bademantil.

Rezervo Tani

Një mjedis i krijuar
që të ndjeheni të veçantë.

Executive Suite

Shtrati

Kjo Suitë ndodhet në katin e 6 dhe ka një dhomë qëndrimi ditor, 3 ballkone me pamje nga bulevardi kryesor dhe një krevat me përmasava mbretërore me jastëkë joalergjik me pupla, tavolinë pune, telefon, llambadar kristali, tapiceri të nënshkrimit dhe draperije.

Executive Suite

Dhoma

Shërbimet falas: Mëngjesi në stilin American Buffet, shwrbimi i fundit me ujë në shishe dhe çokoladë, Wi-Fi, qasje në Qendrën tonë të Wellnessit “Venus”, papuçe dhe bademantil.

Executive Suite

Banjo

Banjo është e dekoruar me mermer italian, pasqyrë zmadhuese, kabinë dushi të veçantë , vaskë Jacuzzi, peshqirë dhe pajisje luksoze.

Veçori tjera

 • Shtrat mbretëror
 • Mëngjes të plotë
 • Work desk
 • TV i plotë me kanale satelitore
 • Pay-TV
 • Minibar me pije alkoolike / jo-alkoolike dhe snack
 • Kutia e sigurt e depozitave
 • Sirtar i bagazheve
 • Banjë e plotë mermeri me dush
 • Tharëse flokesh
 • Pasqyrë zmadhuese
 • Lehtësirat luksoze

Plani dhomës

Executive Suite Floor Plan
Rezervo Tani

Press and Hit Enter