Suita Presidenciale - Swiss Diamond Hotel Prishtina
Rezervo Tani
Swiss Diamond Logo Rezervo Tani

Special Offers

Presidential Suite
Presidential Suite
Presidential Suite

Përmbledhje

Kjo Suitë ka dy dhoma gjumi me përmasa mbretërore me jastëk joalergjikë me pendëla, pëlhurë damasku , mobilje punëdore të stilit perandorak, pasqyra veneciane, qilima oriental punëdore, dysheme nga druri masiv.

Suita ka dy televizorë me ekran të sheshtë LCD me definicion të lartë, një banjo të madhe me lavaman dysh, mermer italian,
kabinë dushi të veçantë, saunë, peshqirë dhe pajisje luksoze.

Rezervo Tani

Një mjedis i krijuar që të ndjeheni të veçantë.

Presidential Suite

Shtrati

Kjo Suitë ka dy dhoma gjumi me përmasa mbretërore me jastëk joalergjikë me pendëla, pëlhurë damasku , mobilje punëdore të stilit perandorak, pasqyra veneciane, qilima oriental punëdore, dysheme nga druri masiv.

Presidential Suite

Dhoma

Suita ka dy televizorë me ekran të sheshtë LCD me definicion të lartë, një banjo të madhe me lavaman dysh, mermer italian, kabinë dushi të veçantë, saunë, peshqirë dhe pajisje luksoze.

Presidential Suite

Banjo

Apartamenti ka një banjo e cila është e dekoruar me mermer italian, pasqyrë zmadhuese, kabinë dushi të veçantë, vaskë Jacuzzi, saunë, peshqirë dhe pajisje luksoze.

Veçori tjera

 • Shtrat mbretëror
 • Kuzhina
 • Mëngjes i plotë
 • Work desk
 • TV i plotë me kanale satelitore
 • Pay-TV (tarifë shtesë e aplikuar)
 • Maxi-bar me pije alkoolike / jo-alkolike dhe snack
 • Objektet e bërjes së çajit dhe kafes
 • Kutia e sigurt e depozitave
 • Sirtar i bagazheve
 • Banjë e plotë mermeri me dush
 • Tharëse flokesh
 • Pasqyrë zmadhuese
 • Aparate luksoze nga Piroche Cosmetics

Plani dhomës

Presidential Suite Floor Plan
Rezervo Tani

Press and Hit Enter