Rreth nesh - Swiss Diamond Hotel Prishtina
Rezervo Tani
Swiss Diamond Logo Rezervo Tani

Asgjë nuk ka mbetur e rastësishme në këtë Hotel me të vërtetë të shkëlqyer luksoz. Mobilje të krijuara me dorë, në mënyrë mbretërore, dizajni mermerit, llambadarë kristal venecian dhe përsosmëri e epërsisë dhe valencës.


Eksploro
Background Shape

Tregimi

Swiss Diamond Hotel Prishtina

Duke shijuar në një vendndodhje të jashtëzakonshme në zemër të rrethit të ngjeshur financiar dhe të performancës së artit të qytetit, dhe vetëm pak hapa larg Sallës së Qeverisë dhe Zyrës kryesore të Komisionit të BE-së, Hoteli 5 Star Swiss Diamond Prishtina, krijon një mjedis mikpritës ku mund të ndiheni në shtëpi. Hoteli zviceran Diamond Prishtina është ndërkombëtarisht me 5 Stars Diamond Award International nga Akademia Amerikane e Shkencave të Mikpritjes për ambientin e tij luksoz dhe shërbimet e personalizuara të ofruara.

  • Architecture

    Arkitektura

    Swiss Diamond Hotel ju ofron nivelin e hijeshisë dhe sofistikimit të kërkuar. Hoteli shtë hoteli më luksoz në Kosovë, rajon dhe më gjerë.

  • Dedikimi

    Galeria e hotelit, e dekoruar në stilin mbretëror, me kolonat më të mira mermeri italiane, kolona të stilit sicilian, llambadarët kristal, krijojnë një mjedis të rafinuar dhe mikpritës.

    Dedication
Mabetex

Ne jemi pjesë
e Mabetex Group

Mabetex Group u themelua në vitin 1991 nga Z. Behgjet Pacolli dhe një grup inxhinierësh me një përvojë të gjerë në fushën e planifikimit dhe shitjes së ndërtimeve civile dhe industriale. Sot Mabetex është një kompani globale e cila në pak vite është bërë një nga kompanitë më të rëndësishëm në botë me filialet në 18 vende. Kompania ka selinë në Lugano, Zvicër dhe ka të punësuar rreth 14 mijë punëtorë.

Mabetex Website
Opera

Mabetex Group feston vitin e 25-të në biznes me krijimin e një pune me rëndësi globale

Press and Hit Enter